Użyj przycisku "Wybierz fotkę", aby wgrać plik z dysku swojego komputera, po wybraniu kliknij "Otwórz" - dalsze ładowanie jest automatyczne!

Retro ramka na zdjęcie

Jakie pliki wgrywać

Efekt Starej ramy mamy dla Was w dwóch wersjach - ta jest pionowa i nadaje się lepiej, jeśli zdjęcie które chcecie przerobić jest wyższe bardziej niż szerokie (jeśli jest na odwrót wybierzcie Starą ramę w wersji normalnej). Efekt ten przerabia Waszą fotkę dodając lekką winietę (przyciemniane rogi zdjęcia), a następnie umieszcza je w starej drewnianej ramie na tle gustownej, klasycznej tapety. To zdecydowanie ponadczasowy i bardzo klasyczny a przy tym elegancki efekt, dobry na każdą okazję.

Uwaga: W naszym serwisie przerabiać można jedynie pliki o rozszerzeniu JPG, JPEG i PNG, o wadze nie przekraczającej 10MB (brak jest limitu wymiarów wgrywanej fotki!). W przypadku wgrania pliku innego formatu lub pliku zbyt ciężkiego (powyżej 10MB) serwis zgłosi błąd i nie obsłuży przeróbki. W przypadku jakichkolwiek problemów z przerabianiem zdjęć, zapraszamy do lektury działu Pytania i pomoc! Jeśli nie chcesz mieć limitów ani żadnych innych ograniczeń zobacz już teraz naszą płatną wersję serwisu - SMS.Premium, gdzie za wysłanie płatnego SMSa otrzymasz dostęp do nowych efektów, całkowicie dopasowywanych ręcznie do zdjęć które wysyłasz, bez jakichkolwiek limitów przesyłanych plików!