Foteczka.net to serwis dzięki któremu przerobisz swoje zdjęcia najwyższej klasy efektami graficznymi i do tego zupełnie ZA DARMO! Tylko u nas efekty są naprawdę dopracowane - nie idziemy na ilość, dajemy Wam tylko najlepsze efekty jakie udało nam się wymyślić!

Serwis jest bardzo prosty w użyciu, wszystkie foto efekty uzyskacie w 3 prostych krokach! Żeby nie komplikować strona główna Foteczka.net to już pierwszy krok!

Instrukcja jak przerabiać zdjęcia

KROK 1: Wybierz efekt, którym chcesz przerobić zdjęcie.

KROK 2: Kliknij przycisk “Wybierz fotkę” i wybierz plik z dysku. Po wybraniu plik załaduje się automatycznie ale może to chwilę potrwać, cierpliwości. Musi być to plik JPG albo PNG nie większy niż 3MB. Jeśli Twój plik jest większy lub innego typu musisz zmodyfikować go, aby spełniał nasze kryteria lub skorzystać z Foteczki SMS.Premium.

KROK 3: Teraz wybierz interesujący Cię fragment wgranego zdjęcia. To proste - po prostu kliknij na wgranym zdjęciu i dobierz rozmiar kwadratu do interesującego Cię fragmentu. Pamiętaj, że im większy fragment wybierzesz, tym lepsza jakość efektu! Kiedy skończysz po prostu kliknij OK.

KROK 4: GOTOWE! Twój efekt jest już gotowy i pojawił się na ekranie. Pod nim znajdziesz dwa przyciski - jeden z nich służy do pobrania gotowego pliku na dysk, drugi natomiast pozwoli Ci na bezpośrednią publikację wygenerowanego zdjęcia na Facebooku.

Jeśli masz pytanie bądź problem zajrzyj do działu “Pytania i pomoc”, a jeśli i tam nie znajdziesz odpowiedzi napisz do nas używając formularza w dziale “Kontakt”.

Korzystanie z efektów jest bezpłatne (za wyjątkiem części Foteczka SMS.Premium) i nie ograniczone limitami! Gotowe zdjęcia możesz publikować bez ograniczeń na Facebooku, NK, innych serwisach społecznościowych, a także na blogach i stronach internetowych! Aby przerobić zdjęcia nie musisz nic instalować na swoim komputerze, nie musisz się nigdzie rejestrować ani logować. Nie wykorzystujemy przesłanych na serwer zdjęć w celach własnych, nie są one również nigdzie publikowane.