Aby rozpocząć generowanie efektu magicznej kuli prosimy o kliknięcie przycisku "Wybierz fotkę" i wybieranie pliku z dysku lokalnego i potwierdzenie poprzez kliknięcie "Otwórz" - dalsza część ładowania jest automatyczna!

Przerabianie zdjęć efektem magicznej kuli

Jakie pliki wgrywać

Oto nasz kolejny niesamowicie dopracowany, wręcz magiczny foto efekt! Magiczna kula przedstawia wróżbitkę przepowiadającą przyszłość, a dzięki Foteczce możecie przerobić zdjęcie tak, aby kula pokazywała grafikę którą wgracie! Macie znajomych którzy lubią wróżby, tarota, przepowiadanie przyszłości? Przeróbcie ich fotkę! Możecie też znaleźć w Internecie zdjęcie jakiś wydarzeń i wmontować je w nasz efekt, a następnie pokazać znajomym! Pamiętajcie, ogranicza Was tylko i wyłącznie wasza wyobraźnia! Do dzieła! Co dziś pokaże nasza magiczna kula?

Uwaga: Nasz serwis obsługuje wyłącznie pliki typu JPG, JPEG i PNG, nie większe niż 10MB (nie ma natomiast limitu wymiarów - tj. wysokości i szerokości wgrywanej fotki!). Od razu informujemy, że jeżeli wgracie plik innego typu lub przekraczający limit nasz serwis po prostu go nie obsłuży (wyskoczy błąd). Jeśli macie jakiekolwiek problemy z działaniem lub generowaniem foto efektu, zachęcamy do zajrzenia do działu Pytania i pomoc! Pamiętajcie, że w przypadku problemów zawsze możecie do nas napisać - postaramy się pomóc!