Ten generator pozwoli Ci wygenerować fotoefekt - po prostu "Wybierz fotkę", ładowanie jest w pełni automatyczne. Podpisz fotkę, wybierz jej fragment (lub całą) - i kliknij OK, aby uruchomić przerabianie zdjęcia na "Ukrytą Prawdę"!

Generator Ukryta Prawda

Jakie pliki wgrywać

Nasz generator gwarantuje najlepszą jakość efektów w całym Internecie - nigdzie indziej nie wygenerujecie tak wiarygodnego efektu z programu Ukryta Prawda! Wszystkie efekty na foteczce są zupełnie darmowe, zapraszamy do korzystania i dzielenia się informacją o naszej stronie ze znajomymi! Masz problem z generowaniem foto efektu? Napisz do nas przez formularz kontaktowy na stronie kontakt - chętnie pomożemy.

Uwaga! Foteczka obrabia tylko pliki z rozszerzeniami: JPG, JPEG i PNG które mają maksymalnie 10MB. Możesz wgrać plik o dowolnych wymiarach (np. prosto z aparatu bądź telefonu), pamiętaj tylko, żeby miał poniżej 10MB. Więcej informacji w dziale z pytaniami i odpowiedziami: Pytania i pomoc! Poleć nas znajomym - Foteczka to najlepsze generatory efektów w Internecie!