Kliknij przycisk "Wybierz fotkę" i wybierz plik na dysku, a następnie kliknij "Otwórz", ładowanie jest automatyczne! W następnym kroku nasz Generator zrzutów z programu Trudne Sprawy oprócz standardowego kadrowania poprosi Cię o podanie imienia i nazwiska do opisu, wieku i problemu jaki ma się pojawić na podpisie!

Darmowy generator trudnych spraw

Jakie pliki wgrywać

Oddajemy do Waszej dyspozycji najlepszy generator "Trudnych Spraw" w internecie - zdjęcia o najlepszej jakości, z dopracowanymi co do pixela podpisami. Dzięki naszemu narzędziu możecie samodzielnie przygotować podpisy zdjęcia, a także przeprowadzić kadrowanie wgranej fotki. Aby nie psuć efektu specjalnie zredukowaliśmy logo Foteczka.net dodawane na zdjęciu do absolutnego mimumum, tak aby na pewno nie rozpraszało uwagi! Jeśli nasze Trudne Sprawy nie działają tak jak powinny koniecznie dajcie nam znać przez formularz kontaktowy!

Uwaga: Foteczka.net obsługuje wyłącznie pliki o rozszerzeniach typu JPG, JPEG i PNG i o wielkości nie przekraczającej 10MB (jednocześnie brak jakiegokolwiek limitu wymiarów fotki, którą wgrywacie!). Wgranie pliku innego typu sprawi, że Foteczka go nie obsłuży (pojawi się błąd), to samo stanie się, jeżeli wgracie właściwy plik, jednak o zbyt dużej wadze (czyli większy niż 10MB). W przypadku problemów z wgrywaniem pliku, zajrzyjcie do działu Pytania i pomoc! Pamiętajcie - najlepszy generator trudnych spraw tylko na Foteczka.net, koniecznie polećcie go znajomym!