Aby wygenerować efekt kliknij "Wybierz fotkę", a następnie wskaż plik na swoim dysku i wybierz opcję "Otwórz", ładowanie odbywa się w sposób automatyczny! Następny krok to oprócz kadrowania podanie imienia i nazwiska do generowanego opisu, wieku i sytuacja, jaka ma się pojawić na podpisie!

Generator pamiętników z wakacji

Jakie pliki wgrywać

Z powodu wysokiej popularności tego serialu (a w szczególności wysokiej popularności Mięsnego Jeża przygotowaliśmy dla Was najlepszy generator Pamiętników z Wakacji w internecie. Możecie do niego wgrać duże zdjęcia o wysokiej jakości, z dobrze dopracowanymi podpisami. Dzięki naszej stronie przygotujecie samodzielnie podpisy pod zdjęcia, a także będziecie mogli wykadrować wgrywaną fotkę. Standardowo, aby nie psuć Wam efektu zabawy zredukowaliśmy nasze logo Foteczka.net na zdjęciu do minimum (jest praktycznie niewidoczne!) i na pewno nie rozprasza uwagi! W przypadku problemów z naszym generatorem piszcie do nas przez formularz kontaktowy!

Uwagi techniczne: Można wgrywac tylko pliki o rozszerzeniach JPG, JPEG i PNG nie większe niż 10MB - ale nie ma limitu rozmiarów wgrywanego zdjęcia! Upload pliku z innym rozszeżeniem spowoduje błąd, tak samo stanie się po wgraniu pliku powyżej 10MB. Odpowiedzi na pytania i problemy znajdziecie w dziale Pytania i pomoc! Foteczka.net to najlepsze efekty graficzne, przeróbki zdjęć i generatory efektów z seriali wraz z podpisami!