Aby utworzyć efekt rodem z programu "Dlaczego JA?" kliknij przycisk wyboru fotki, załaduje się ona szybko i całkowicie automatyczne! W kolejnym kroku nasz Generator poprosi Cię o wybór kadru (fragmentu fotki) podanie danych do wpisania na efekcie. Pamiętaj, korzystanie z naszego generatora jest 100% darmowe!

Darmowy generator dlaczego ja

Jakie pliki wgrywać

Oto i jest - długo oczekiwany, jak zawsze najwyższej jakości generator "Dlaczego JA". Żadna inna strona w polskim internecie nie ma generatora o takiej jakości! Dzięki naszemu automatowi, każdy może przygotować zrzut przypominający program telewizyjny - wszystko to bez znajomości programów graficznych do przerabiania zdjęć! Logo Foteczka.net jest prawie niezauważalne - specjalnie je zmniejszyliśmy, aby nie rozpraszało uwagi waszej super przeróbki! Gdyby cokolwiek nie działało tak jak powinno prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy!

Uwaga: Nasz serwis przyjmuje tylko pliki JPG, JPEG i PNG o wielkości nie większej niż 10MB (nie ma limitu wymiarów zdjęcia). Wgranie innego lub cięższego pliku spowoduje wyświetlenie błędu i brak wygenerowanego efektu "Dlaczego JA". Pomoc i porady zawarliśmy w dziale Pytania i pomoc! Koniecznie polećcie nasz generator i cały serwis Foteczka.net znajomym!