Kliknij przycisk "Wybierz fotkę" i wybierz plik na dysku, a następnie kliknij "Otwórz", ładowanie jest w stu procentach automatyczne!

Fotomontaż legitymacji agenta FBI

Jakie pliki wgrywać

Nasz efekt z legitymacją Agenta FBI to nie lada gratka dla każdego, kto będąc dzieckiem marzył żeby być Agentem FBI - nasze magiczne skrypty wmontują Twoje zdjęcie w najprawdziwszą odznakę Agenta FBI (rodem z USA)! Jest to wręcz idealny sposób aby zaskoczyć znajomych! Pamiętaj, że efekt ten możesz użyć na fotce, przerobioną wcześniej innym efektem - np. głęboką czernią, dla większego profesjonalizmu!

Uwaga: Foteczka.net przerabia tylko i wyłącznie pliki o rozszerzeniu JPG, JPEG i PNG, o maksymalnej wielkości do 10MB (ale nie ma limitu wymiarów wgrywanej fotki!). Jeśli wgrasz plik innego typu nasz serwis go nie obsłuży (wyskoczy błąd), tak samo będzie jeśli wgrasz dobry plik ale o za dużej wadze (więcej niż 10MB). Jeśli masz problem z wgrywanym plikiem, zajrzyj do działu Pytania i pomoc! Jeśli nie chcesz mieć żadnych ograniczeń zapraszamy do płatnej wersji serwisu Foteczka - SMS.Premium, gdzie przygotowaliśmy dużo nowych efektów, całkowite dopasowywanie do zdjęć, brak limitów i wiele innych niespodzianek!