Nasz efekt przerobi zdjęcie lub obrazek w taki sposób, aby przypominało rysunek wykonany ołówkiem. Uwaga - jeśli zdjęcie, które wgrasz będzie niskiej jakości lub zbyt małe mogą pojawić się nieładne kwadraty! Aby zacząć kliknij przycisk "Wybierz fotkę" poniżej i wybierz plik. Ładowanie jest całkowicie automatyczne. Potem musisz już tylko wybrać, który fragment zdjęcia efekt ma obrobić i kliknąć OK, w kilka sekund ujrzysz na ekranie efekt finalny!

Przerabianie zdjęcia na rysunek

Jakie pliki wgrywać

Taki efekt przerabiania zdjęcia na rysunek dostępny jest za darmo tylko na Foteczka.net. Poleć naszą stronę znajomym i zaglądaj do nas często - stale dodajemy nowe foto efekty najwyższej jakości!

Uwagi techniczne. Serwis Foteczka.net przerabia tylko i wyłącznie pliki graficzne o rozszerzeniach: JPG, JPEG i PNG i wadze nie przekraczającej 10MB. Plik może mieć dowolne wymiary (może być prosto z aparatu fotograficznego, jeśli tylko ma mniej niż 10MB (ale im większy plik, tym dłuższe oczekiwanie aż się wgra). Jeśli masz jakieś pytania, lub czegoś nie rozumiesz zajrzyj tutaj: Pytania i pomoc! Koniecznie pamiętaj, żeby powiedzieć o naszym serwisie znajomym - Foteczka.net to jedyne takie efekty do przerabiania zdjęć w Internecie!

Poleć ten efekt znajomym na Facebooku lub NK:


Przeróbka zdjęcia na rysunek